Turkish Forklift Market
Turkish Forklift Market

Turkish Forklift Market

Ekim 21, 2023
0 Yorumlar

Hello to our dear industry friends, there has been a very rapid sales increase in the Turkish forklift market since the pandemic process and the rumors in the market that a total of 23 thousand unit forklifts and similar products will be sold in 2023 show that the market has reached a good point in Turkey, but global events, especially war, conflict and natural disasters. As a result, there is a general price increase and a slowdown in sales in the world. The Turkish market shows us that there will be strong sales in 2024, but there will be a slowdown in the rental market, which indicates that overall sales will decrease slightly. Even though every brand has developed many action plans, I expect a 2024 in which those who offer affordable prices and deliver quickly will come to the fore. The point I concluded after writing for so long is that, my importer and producer friends, you should optimize your stocks, 2024 will be the year of those who can deliver what they want in a short time, neither too much nor too little.

BİLGİLENDİRME
Değerli Sektör dostlarımıza Merhaba, Türkiye forklift pazarında pandemi sürecinden beri çok hızlı satış yükselişi var ve piyasada konuşulan 2023 yılı toplamda 23 bin unite forklift ve benzeri ürün satılacağı, pazarın Türkiyede iyi bir noktaya gittiğini gösteriyor ancak global çapta gelişen olaylar özellikle savaş, çatışma, doğal afetler sonucu Dünyada genel bir fiyat artışı ve satışlarda yavaşlama mevcuttur. 2024 yılında Türkiye pazarı güçlü satışların olacağı ancak kiralama piyasasında yavaşlama olacağını bizlere gösteriyor ki bu da genel satışın bir miktar düşeceğine işaret. Her marka bir çok eylem planı geliştirmiş olsa bile uygun fiyat veren ve hızlı teslimat yapanların öne çıkacağı bir 2024 bekliyorum. Bu kadar uzun yazıp sonucunda bağladığım nokta, ithalatçı ve üretici dostlarım stoklarınızı en iyi hale getirmeniz ne çok fazla ne az istenileni kısa sürede verebilenlerin yılı olacak 2024.

AYHAN GÜZELSESLİ

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenenler

LITHIUM ION BATTERY

LITHIUM ION BATTERY

Ayhan GÜZELSESLİ
Ayhan GÜZELSESLİ
Haziran 22, 2023
10 Key Differences Between Traction Batteries and Lithium-ion Batteries. Chemical composition: Traction batteries are lead acid based while...
25 yıllık Forklift ve benzeri makineler tecrübemizi hepsiforklift.com sitemizde değerlendirmek için yola çıktık. Yeni ve ikinci el forkliftleri satış ve kiralama için siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Uzmanlık alanımız Marka, ithalat, makine geliştirme, satış, pazarlama konularında danışmanlık ve forklift ekspertizidir.
Copyright © 2021. Powered by